Pěšky za fotbalem

14.10.2015 11:19

Kdo z vás trochu sleduje plán činnosti, je mu známo, že na letošní podzim jsme měli naplánovaný výlet s názvem „Pěšky za fotbalem“ a to ne jen tak ledajakým!!! Vydali jsme se totiž na turnaj těch nejmenších dobroučských fotbalistů do Verměřovic.
Jelikož první zápas začínal již v děvět ráno, museli jsme se sejít již v 7 hodin u kostela v Dolní Dobrouči a vyrazit kolem vysílače a vodojemu směrem k lípě nad Petrovicemi. Tam jsme si udělali malou svačinovou zastávku. Lehce občerstveni jsme pokračovali kolem kopce Hůra až ke kapli Panny Marie pod Hůrou, kde jsme se zdrželi jen na jednu společnou fotku. Odtud to už bylo co by kamenem dohodil na verměřovické fotbalové hřiště. Dorazili jsme zároveň s hvizdem pana rohodčího, který zrovna zahájil první utkání našich fotbalistů.
Nutno podotknout, že naši borci bojovali opravdu statečně a po dvou výhrách a jedné prohře odjížděli z Verměřovic se vztyčenou hlavou .Celého výletu se zúčastnilo 10 spokojených turistů a jeden pes. Doufáme, že se ve stejném nebo ještě větším počtu sejdeme i na další naší akci s názvem „Na kole za fotbalem“.